fiat dobloJeśli większość wypadki samochodowe zdarzają się w promieniu jednej mili od miejsca odlotu lub przeznaczenia działki, to większość wypożyczonych auto awarii powinno nastąpić w ciągu kilkuset metrów do wynajęcia, miejsca do parkowania.

Wszyscy zrobili to skakał do wynajęcia samochodu, uruchomił go i udał się na ulicę. Następnie, w środku lotnisko ruch z autobusów, czeka na ciebie, i rządzi prawie palcem, próbujesz czytać zupełnie nielogiczne oznakowanie, jak zaczniesz fiat doblo cargo warszawa klamki, reflektory, wycieraczki, elementy sterowania oknami, fiat /regulacja dopływu ciepła lub radio szukać przycisk.
Jak dostaniesz swoje łożyska, znajdziesz sobie robi każdy błąd każdego złego kierowcy kiedykolwiek nienawidzili. Aby bezpiecznie znaleźć drogę w wielki zły świat, za ten wynajem samochodu przypomnienie dla pierwszych kilku minut spędzasz w nieznany samochód.

Fiat Doblo Cargo Warszawa

fiat doblo cargo warszawa00:01

Sprawdź pod kątem rys, wgnieceń lub pęknięć. Jeśli firma wynajmu samochodów krąży samochód z ochraniaczem fiat robiąc notatki zarysowania i plamy, upewnij się, że można zrobić to samo. Ja rzadko nie można znaleźć fiat doblo cargo zadrapania lub dwa, że agent nie trafił, i jeśli oni będą na bieżąco informować o tego procesu, należy zrobić to samo w zamian. Nie bój się robić zdjęcia z aparatu, czy smartfona. 

01:01

Odpalić samochód. Chociaż to odpady, gaz i brudzi, można odkryć, co pozwala na maszynie do rozgrzewki to dobre połączenie. To daje możliwość, aby upewnić się, że samochód jest dość dobrze działa, bez zniekształceń. Mimo, że większość ludzi wziąć dobre spojrzenie na zadrapania i wgniecenia, więc oni nie będą płacić po powrocie, rzadko sprawdzić, jak maszyna pracuje fiat doblo cargo.

01:15

Znaleźć i włączyć funkcję ogrzewania/klimatyzacji. To pozwoli wnętrze, aby ogrzewać lub chłodzić, w zależności od sezonu, podczas gdy dostaniesz się łożyska. Ciemno-niebieski Neon będzie upał latem. Włącz klimatyzację i daj fiat doblo maxi wymiary bagażnikasamochodem do ostygnięcia, zanim będziesz kontynuować swój program orientacji.

Fiat Doblo – Wypozyczalnia

01:45

Skontaktuj się z mapy, czy to papierowe lub przez telefon lub GPS. Wynajem samochodu wiele często niewygodne cenny znajduje się na dalekich podejściach do lotniska loop road organizmu. Jeśli przyjąć zły obrót z partii, można ceny znaleźć się z powrotem w bagaż, zanim się zorientujesz. Wypozyczalnia Większość agencji wynajmu samochodów zapewni ci mapę terenu, gdzie zaznaczono położenie działki do wynajęcia; prawa i skonsultować się w tej mapie i podać swój projektowana trasa wynajętego samochodu nieważne i w świecie. Fiat Doblo Wypozyczalnia.

Jeśli masz GPS, to jest czas, aby go zainstalować. Ale zawsze warto mieć mapę w postaci kopii zapasowej. cennik

04:15

Naprawić swoje lusterka. Szybko regulować cofania nie będę — musisz walczyć z bocznych lusterek. Jeśli podróżujesz z kimś, on lub ona może pomóc. To pozwoli zaoszczędzić bicie serca, kiedy musisz najpierw połączyć się w dużym natężeniu ruchu. fiat doblo

Fiat Doblo – wypozyczalnia warszawa – cena

fiat doblo cargo warszawa05:15

Fiat Doblo Dowiedzieć się radio. Pomimo dodatkowy charakter radia, to może być najważniejszy krok. Kierowcy spędzają z radia tarcze nadal najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. (W moim przypadku, tylko przypadkiem nie powodował doszło, kiedy въезжала samochód policyjny, a walczyć o kasetę.)  wypozyczalnia warszawa.

Najszybszy podejście, włączyć radio, dowiedzieć się, jak zaprogramować stacje w pamięci, znaleźć przycisk szukać i iść dalej. Cena.

Wzywam was, abyście nie spieszyć się z tym, choć aukcję i franczyza radio okazał publicznej radiofonii i prawie od wybrzeża do wybrzeża, pewien odsetek regionalnego charakteru pozostaje na obu końcach skali i na obu zakresach.

07:15

Znajdź okna kontroli. Po przyjeździe do pierwszej płatnej stoisku i połowów dla kontroli i drzwi przez naciśnięcie otwiera się, wycieraczki się nie dzieje i się nie wyłącza, a tylne szyby idą w górę i w dół, będziesz mi dziękować za ocalenie od hańby.

07:30

Znaleźć sygnały obrotu. Jest to zwykle dość proste, i będą dokładnie tam, gdzie można się spodziewać. Z uwzględnieniem wszystkich ergonomicznych „ulepszenia” auto wewnętrznych obszarów, które zmusiły mnie do napisania tego artykułu, lokalizacja directionals zmieniła się bardzo niewiele, tak jak uczyłem się jeździć.

07:45

Znaleźć wycieraczek. Zrób to, zanim się domyślić, światła. Jak słońce, będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak włączyć światła i wyłącza się. Jeśli zacznie się nagle deszcz, będziesz gorączkowo naciskając przyciski w wyszukiwanie wycieraczek,  Fiat Doblo wypozyczalnia warszawa.

08:00

Znaleźć światło. To dwustopniową zadanie.

1. Znaleźć wyłącznik. Gdy zbliża się samochód policyjny miga światłami na ciebie, aby włączyć swoje latarnie, teraz możesz to zrobić przed glina obok ciebie i nie odwrócić się i wyciągnąć.
2. Dowiedzieć się wysokich belek. Po włączeniu światła i światła drogowe, teraz możesz przekształcić je w dół — można też dać „dziękuję!” lub „chodź, ja cię stracił” lampa błyskowa z facetem, który strzyże cię, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak zarządzać tym high-tech Neon. Cena.

08:30

Znaleźć zatrzask paliwa, jeśli jest. Zapisz się od wstydu, uderza otworzyć bagażnik podczas swojego pierwszego zatankować na stacjach benzynowych, zastanawianie się, gdzie zatrzask pokrywy paliwa teraz.

08:45

Sprawdzić hamowanie awaryjne. – Wszystko w porządku? Nie chcesz wypożyczyć samochód pracowników, aby podnieść zapach płonących hamulców, nawet zanim zostawisz wiele. Go znaleźć i uwolnić go.

09:00

Postawić samochód na biegu i na wyjście.

10:00

Głowę na drodze i w świat.

10:15

Mówi się, że „cholera, w którą stronę mamy iść jeszcze raz? Gdzie tę kartę? Jak postawisz to okno w dół? Nie można naprawić to lustro?” Powtórzyć.

Rozumiesz? Pamiętaj, że on może zrobić gorzej – można być za kierownicą po przeciwnej stronie drogi.

Dołącz do konwersacji