citroen c5Statek wycieczkowy jest ostatecznym wakacje all inclusive. Wykwintne dania, nieskończony kalendarz wydarzeń społecznych i klub Broadway-wysokiej jakości rozrywka-wszystko wliczone w cenę rejsu. Jednak większość statków odwiedzić egzotyczne porty zawinięcia, gdzie podróżni mogą wysiąść, aby spędzić dzień zwiedzania. Chociaż zorganizowane wycieczki, zwiedzanie najciekawszych momentów z każdego portu, doświadczonych turyści mogą zaoszczędzić pieniądze i zapoznać się z lokalną kulturą samodzielnie. Jednym z najlepszych sposobów, aby zobaczyć port do wynajęcia auto.

Citroen C5 Kombi – Warszawa

citroen c5 kombi - warszawaKrok 1
Planować z wyprzedzeniem. Jak tylko płacisz za wpłaty na rejs, powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do listy waeszawa citroen c5 kombi online brzegu okrętowe wycieczki. Dokładnie zbadać każdy port zawinięcia, zauważając, strony internetowe, które chcesz zobaczyć i ich względną odległość od molo. Porównaj zwiedzanie opłatę w cenę wycieczki na własną rękę. Porozmawiaj z innymi крейсерами na forach internetowych. Wiele tras wycieczkowych rysować citroen c5 kombi biznes powtórzyć od częstych krążowników, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Dowiedzieć się o wynajem samochodów w każdym porcie, zwracając szczególną uwagę na ukryte warszawa opłaty i jakości obsługi klienta. Wypozyczalnia.

Krok 2
Rozważyć wynajem „przyjemność” pojazdu. Chociaż głównym kompaktów z manualną skrzynią biegów może być tanie, będziesz tylko w porcie kilka godzin. Jeep, cabrio lub nawet luksusowy samochód może być tańsze, niż podpisanie z całą rodziną, pójść na zakupy zwiedzanie statku.

Krok 3
Zarezerwuj online wypożyczalnia samochodów, zanim opuścić Stany Zjednoczone. Wiele wypożyczalnie działają pieszo stoliki na molo, ale ceny mogą być trzy lub cztery razy wyższe, niż są one dla tych, którzy mają zarezerwowany z wyprzedzeniem. Wydrukuj wszystkie potwierdzenia i nosić zapasową na biurko, kiedy można odebrać swój samochód. Wykonanie wszystkich operacji za pomocą karty kredytowej, tak, że można zakwestionować każde błędne oskarżenie.

Krok 4
Badanie obowiązującego prawa jazdy w kraju, który odwiedzają. W niektórych krajach, w tym na wyspach Karaibskich, należy jechać w lewo. Możesz być ukarany za jazdę zbyt wolno w niektórych miejscach. Choć licencja amerykański kierowca zazwyczaj wystarczy, międzynarodowe prawo jazdy (można kupić w większości biur podróży) będzie przydatna, jeśli zatrzymany oficer, który nie mówi po angielsku. Ponadto, sprawdź w firmie ubezpieczeniowej, aby określić, jeśli znajdziesz się na międzynarodowy wynajem. Być może trzeba wykupić dodatkowe ubezpieczenie od agencji wynajmu.

Krok 5
Jeśli zdecydujesz się wynająć samochód po przyjeździe do miejsca docelowego, uniknąć wynajęcia stoliki na molo. Korzystać z kawiarenki internetowej lub w centrum informacji turystycznej, aby znaleźć agencję wynajmu dalej w miasto. Choć, być może, będzie musiał zapłacić za taksówkę, aby dostać się do miejsca wypożyczenia, można zaoszczędzić setki dolarów, do wynajęcia od agencji, która obsługuje mieszkańców.

Citroen C5 – Wypozyczalnia

Zakład może wyglądać uzasadnione, ale jak tylko pojawi się ostateczny rachunek za wynajem samochodu, w dolnym wierszu można paralizatora wypozyczalnia. Citroen C5 Podatki, opłaty i opłaty za wszystko, od dodatkowego kierowcy, radio satelitarne, warszawa opłaty na lotniskach i tankowania paliwa-to wszystko może szybko spowodować wielką niespodziankę jeśli jeszcze nie powoływać w złożonym świecie wypożyczalnia samochodów kontraktów do wynajęcia. Przeczytać drobnym drukiem, zanim pójdziesz eypozyczalnia. Citroen C5

citroen c5 cena

citroen c5 cenaPrzed Wyjazdem

Krok 1
Zadzwoń do auto agentem ubezpieczeniowym, aby zobaczyć, czy twoje ubezpieczenie pokrywa ciebie podczas jazdy citroen c5 do wynajęcia. Dwa z największych dodatkowych kosztów przy wynajmie samochodu mogą być straty i zdrowotne. Decydując się odrzucić limit odpowiedzialności () i kolizji szkody odstąpienie (cdw) można zaoszczędzić dużo pieniędzy w kasie USA (w niektórych innych krajach, trzeba zapłacić za ubezpieczenie na nic). Rozważyć podjęcie ldw jeśli twój dotychczasowy samochód ubezpieczenie nie obejmuje ewentualne roszczenia, straty użytkowania (Lu) firmy wynajmującej.

Krok 2
Przeczytaj skład przewodnicy dla auto-klubów, takich jak AAA lub starszych organizacje takie jak AARP, jeśli jesteś citroen c5 członkiem, i sprawdzać pakiety na rzecz Twojej karty kredytowej i częste lotnik programu. Takie uczestnictwo może zaoferować zniżki, niektóre ubezpieczenia pokrycie, a także postanowień zrezygnować z niektórych opłat, na przykład za dodatkową opłatą kierowcy.

Krok 3
Zważyć wygoda oszczędność przy wynajmie od lotniska. Lotniskiem macierzystym agencji wynajmu samochodów zapłacić samochód płatności na lotnisko, a oni przekazują część kosztów na konsumentów. Władze lotniska często pobierają docelowe podatki na wynajem samochodu też. Opłaty mogą być tańsze na „lokalnych” wynajem cena miejsca–termin Hertz i avis użyć do opisu lokalizacji, mających na celu lokalnych najemców-które zwykle znajdują się z dala od głównych miejsc jak porty lotnicze czy hotele. Należy pamiętać, że lokalne oddziały rzadko pracujemy 24 godziny na dobę, i że ograniczenia przebiegu może być w grze. Oszacować koszty środków i czasu na zapoznanie się z lokalną agencją i zważyć na wygodę i dodatkowe wydatki na wynajem w dużych miejscach. citroen c5 cena

Krok 4
Sprawdź drop-od polityki firmy, która może obejmować w ogromnych opłat za jednostronną wynajęcia lub zabrać w inne miejsce. W niektórych popularnych miejsc turystycznych na Florydzie, na przykład, niektóre firmy umożliwiają klientom odebrać w jednym lotnisku i zostawić na inny bez dodatkowych opłat.

Krok 5
Zapytanie mil kredyt na samochód do wynajęcia i, prawdopodobnie, pobierana jest niewielka opłata dzienna w trakcie przebiegu. Szczegóły tych zarzutów, które są wymienione w sekcji „partnerzy” na stronie internetowej firmy-najemcy, i różnią się od partnera do partnera. Opłata za amerykańską mile lotnicze Hz, na przykład, są oparte na procentach od federalnych akcyzy i podatków, około sześciu centów dziennie, podczas gdy Delta przebieg kredyt opłata w wysokości 75 centów abonament, ograniczone do $5.25 do wynajęcia.

Krok 6
Badania lokalne ceny na gaz dnia, przed wyjazdem, korzystając z narzędzia, takie jak GasBuddy.com, GasPriceWatch.com lub mapquest. W dniu przyjazdu, porównać lokalne ceny z refill ceny oferowane przez wypożyczalnie samochodów. Należy pamiętać, że koszt tankowania do pełna, niezależnie od tego, ile gazu pozostaje przy zwrocie samochodu. Dokonaj wyboru, zanim zostawisz wiele: wybrać do wynajęcia firmy gaz, i nie musisz się martwić o znalezienie stacja benzynowa przy zwrocie samochodu. Wybrać, aby napełnić zbiornik na sobie, i raczej zaoszczędzić. Ale wlewać do zbiornika na najbliższej stacji, w przypadku zwrotu pojazdu z niepełnym zbiornikiem, cena wypożyczenia na dodatek, prawdopodobnie podwójnie, jeśli nie potrójnie, na ulicy.

Krok 7
Zastanów się, jakie dodatki są istotne. Foteliki samochodowe dla dzieci są wymagane przez prawo w większości cennik miejsc, tak, że czynnik kosztów w czynszu. GPS może być czas wygaszacza ekranu, gdy w podróży służbowej, i telewizja radio może być wybawieniem w tych rejonach kraju, gdzie komórek rozległych ograniczona, ale można je dodać do twojego konta.

Citroen C5 – Wypozyczalnia Warszawa – Cena

Zwrot samochodu

Krok 1
Zwrot samochodu na czas. Wiele walcowane firmy odmówiły lub zmniejszenie o jedną godzinę okres karencji oferują. Opłaty za dodatkowe godziny lub dni wahają się. Wypozyczalnia niektóre firmy, takie jak Hertz płatności dodatkowych godzin, podczas gdy kwota nie osiągnie dodatkowe dzienna stawka, która jest zazwyczaj większa, niż oryginalny dzień. Inne, jak wartość przedsiębiorstwa w godzinach nadliczbowych, dopóki cena nie osiągnie wartości początkowej; jeszcze inni, jak avis i alamo może podnieść swój oryginalny dnia kurs jako kary za nienależną refundację. Spóźnia? Zadzwoń do przodu i zapytać agenta, który jest tańsze-przedłużenie dzierżawy lub płacenia kar.  Wypozyczalnia Warszawa

Krok 2
Nie zwracają samochód wcześnie przed sprawdzeniem z gotowych przez firmę. Niektóre firmy będą powoływać się na dzienne stawki na koszt wynajmu, jeśli samochód zostanie zwrócony wcześniej, a te mogą być wyższe, niż na jeden tydzień. warszawa

Krok 3
Zwrócić się do właściwego Urzędu w celu poprawy praktyk biznesowych lub konsumentów jednostki prokuratora Generalnego, jeśli według obliczeń sporu z firmą. Wiele państwowe BBBs i lokalnymi prawnikami konsumentów są szczegółowe informacje o tym, że wynajem firmy mogą za darmo, jak określone prawem stanowym.

Dołącz do konwersacji