citroenPlaylista to pierwsza trudna decyzja należy zrobić, zanim jechać na długi weekend. Tom Petty wycieczkę lub pierwszą podróż? Być prawdziwe: Masz zamiar słuchać Carly Rae Jepsen emocje na powtórzenie cały czas.

Po tym, jak zatrzymali się na pewnym, Dżem, idziesz potrzebuję, aby obejść. Wynajem samochodu obejmuje szereg opcji, które nie jest trudne w konstrukcji (a czasem i drogie). Porównując koszt, zakup ubezpieczenia, nawet tankowania, jak może się wydawać zwykłą zadania nabywa piekielne pułapki dla nieświadomych konsumentów.

„Sztuka gry ustawiasz odpowiednią ilość samochodów z prawym ilość klientów w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie” – mówi Neil Abrams, prezes grupy konsultingowej „Abrams”.

Gra-to właściwe słowo. Nie możesz sobie pozwolić, aby odnosić się do niego, jak sztuka. Wynajem samochodu jako naukowiec. Zrozumienie zasad wynajmu samochodu gry—i to, jak te zasady się zmieniają, dzięki wszystko, począwszy od wycieczek po wymianie technologii i auto-rezerwacja na nowe standardy bezpieczeństwa i przypomina to jedyna strategia, aby wygrać. Uważam, że to jest cheat-arkusz wszystko, co musisz wiedzieć, zanim usiadł za kierownicą wynajętego.

citroen picasso cena

citroen picasso cenaTrzy firmy kontrolują 95 procent Swoich możliwości citroen picasso 
Pamiętaj, że odcinek z the Simpsons „Marge dostaje pracę”? Homer musi uzyskać ocenę za pracę, aby naprawić fundamenty pod swój dom. Ponury Joe fundamentów naprawy ponury Joe daje mu nieprzyjemny Cytat: $8,500. Oburzony Homera: „zapomnij! Nie jesteś jedyny fundusz w mieście!”

Wynajem samochodu może czuć się jak zbieranie facet fundamentu od inSpringfield telefoniczna, Oregon. Istnieje citroen picasso wiele marek, ale tylko trzy duże firmy, i działają tak samo. Przedsiębiorstwo jest właścicielem zarówno krajowych, jak i Alamo. Avis posiada budżetu i payless (i teraz, w zipcar). Hertz ma Dollar i thrifty. Razem te trzy firmy stanowią 95 procent krajowej wypożyczalni auto branży, według Abramsa.

„Konsolidacja w branży, z pewnością, ze strategicznego punktu widzenia, zmieniał krajobraz” – mówi Abrams. „Gdzie byliście w tym samym czasie osiem niezależnych marek, wszyscy walczą dla terenu, teraz każdy z tych trzech wypozyczalni są marki w poszczególnych kategoriach cenowych: wysoki, średni i niski.”

Ostatecznie zwiększyć efektywność kosztów, świadczone przez duże firmy, głównie w zakup i trzymanie samochodów, idzie na korzyść konsumenta. Ale w cenie, w 5-bogaci—prywatne wynajem firm motoryzacyjnych, takich jak Ace i Fox lub franczyzy, takie jak tani może zapisać najemców pieniądze.

„Istnieje wiele marek, które nie są znane” – mówi Abrams. „Są dobre firmy i cenionych firm, które mają takie samo auto na każdej innej kategorii cenowej. Mogą cierpieć trochę za usługi i wygodę, ale można zaoszczędzić dużo pieniędzy.”

W rzeczywistości, konsumenci dostają tyle samo przyjemności z małej wynajem firm motoryzacyjnych, jak robią z wielkim z nich, według J. D. Moc północnoamerykański wypożyczalnia nauka satysfakcji samochodu 2014. Że ankieta 12 000 respondentów, aby ocenić ich doświadczenie, w tym w procesie rezerwacji, odbiór i zwrot kosztów i opłat.

„Nie ma zbyt wiele informacji dla nas, aby posiekać” – mówi Jennifer Korwin, dyrektor ds. obsługi klienta w J. D. Moc. Ona mówi, że badanie nie porównać duże i małe firmy bezpośrednio. Mimo wszystko, zadowolenie mała cena wypożyczalnia samochodów marek „odpowiada temu, co widzimy we wszystkich innych branży.”

Zobacz za lotniskiem
Nie musisz potrzebujesz lub chcesz wynająć samochód na terminalu. Wiele osób lecą do miejsca docelowego, cena również szukam do wynajęcia samochodu na lotnisku, sensu już czeka i więcej możliwości dla rzeczy, aby pójść nie tak. Ceny mogą być wyższe, gdy wynajmujesz od lotniska, częściowo ze względu na лавировали-na opłaty—opłaty za korzystanie ze środków i tak dalej—a częściowo dlatego, że to tylko gdzie są ci.

„Jeśli wynajmujesz od lotniska, stoisz, aby zaoszczędzić dużo pieniędzy” – mówi Abrams. „Ta sama firma, ten sam samochód, ten sam okres najmu.”

oferta citroena

oferta citroenaTo zależy od miasta i chcesz, oczywiście. Nie mógł znaleźć lepszą ofertę poza labiryntu wiele lotniska, ale warto chrzęst liczb. Sprawdź, jak blisko twojego Airbnb-to wypożyczalnia auto-gniazda, na przykład. Można uniknąć czasami-rob jazdy samochodem z lotniska (i zaoszczędzić pieniądze na dodatek), przejażdżka na, aby odebrać swój samochód.

Odebrać Telefon oferta
Czasami wynajem lotnisko w rzeczywistości nie jest się na lotnisku. Czasami rezerwacji samochodu w rzeczywistości nie jest bezpieczny samochód. I wierzcie lub nie, czasami samochód-wypożyczalnia dokładnie nie obraz wysokiego profesjonalizmu w obsłudze klienta.

Pozbędę się mojego własnego oburzeni jednym-gwiazdkowy przegląd od doświadczenia, które na zawsze oferta zmasakrował mnie. Ale lekcja nauczyłem się, aby zadzwonić. Biorąc w leasing auto przez wyszukiwarki w podróży (np. kajak, takie jak Expedia, lub travelocity) więc patrzymy na zasadzie te same elementy, zróżnicowane wyłącznie po cenie i lokalizacji.

citroen – wypozyczalnia

Przynajmniej sprawdzić przeglądu witryn, takich jak yelp, Google, aby dowiedzieć się o typowych citroen błędów na miejscu, zanim klikniesz przycisk „tak”. Wiele wynajęcia miejsca lotniska znajdują się poza lotniskiem lub nawet w nigdzie-w pobliżu-lotnisko. (Mój własny koszmar rozpoczął się z lotniska / hotelu, który był w rzeczywistości jest cały przystanek.)

Ale idziemy dalej: wyzwanie. Szczególnie na ruchliwych świątecznego weekendu, lub razem, gdy twoje szczęście wisi citroen na wszystko idzie gładko (jak na weselach). Zapytaj urzędnika, że kroki, które zalecają, aby zagwarantować, że rzeczywiście dostać Twoja rezerwacja w tym miejscu. Jeśli urzędnik ma zbyt wielu wskazówek dla ciebie? Uciec.

Nie ma nic, usiadł na kamieniu, który wymaga od agencji wynajmu samochodów, aby naliczać wyższe stawki dla citroen c5 grand picasso kierowców poniżej 25 lat. Młodych lokatorów, którzy dzwonią i błagać ich sprawę do firmy wynajmu samochodów mogą znaleźć biuro, które jest gotowe zmniejszyć lub nawet spadek opłat.

Dla wypożyczalni, statystyczna ryzyko związane z warszawa kierowców może być mniej odpowiedzialności, niż ryzyko marki oburzony krzyk użytkownicy skarżą się na kary osobami starszymi.

„Tysiącletni lokatorzy byli tak samo zadowoleni, jak i inni lokatorzy,” Korwin twierdzi, powołując się na jeden z kluczowych wniosków w. D. wypożyczalnia samochodów władzy G. badanie”, ale są one bardziej trwałe, jeśli chodzi o zasięg lub negatywne komentarze.”

Zdecydować, czy warto kupić ubezpieczenie…
Czy warto kupić ubezpieczenie? Jest to ostateczny wypożyczalnia auto-pytanie. Ty prawdopodobnie nie trafi w oferta berlingo citroen wypadek, ale lepiej dmuchać na złożyli do sądu (lub gorzej). Steve Лехто, z siedzibą w Michigan ochrony praw konsumentów, prawnik i częste toJalopnik autor, mówi, że słyszał, jak horror dla każdego możliwego scenariusza do wynajęcia.

„Będziesz chciał ubezpieczenia od momentu, kiedy wsiądziesz do samochodu w momencie, kiedy można przywrócić go z powrotem” – mówi.

citroen – wypozyczalnia warszawa – cena

A za ile ubezpieczenia należy kupić? Spróbuj zapytać kogoś, кто’ttrying go sprzedać. Jeśli masz ubezpieczenie zdrowotne, prawdopodobnie nie trzeba kupować dodatkowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, na przykład. Ale jeśli jesteś właścicielem samochodu od Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ubezpieczenia prywatnego transportu, ten rodzaj ubezpieczenia będzie mało przydatne, jeśli Chcesz dostać się do wypadku, będąc za kierownicą wynajętego samochodu.

„Istnieją trzy klasy ludzi,” Лехто mówi. „Ludzie, którzy mają Pełne pokrycie na własnym autem i wynajem. Nie trzeba nawet o tym myśleć. Ludzi, u których ograniczony zasięg na własnych samochodach. Muszą zadać sobie pytanie, co się stanie, jeśli są uszkodzenia samochodów?’ I potem są ludzie, którzy nie mają ubezpieczenia, bo nie mają samochodu. Muszą podejść i kupić coś”.

…Ale nigdy nie podejmować decyzje o ubezpieczeniu na licznik wynajem długoterminowy citroen
Cokolwiek zdecydujesz się zrobić zdrowotne, nie czekaj, aby podjąć decyzję, kiedy można odebrać klucze, Лехто.

„Możesz kupić ubezpieczenie od firmy wynajmującej, lub można go kupić u kogoś jeszcze chcesz,” mówi Лехто. „Jeśli stoisz na parkingu wypożyczalnie samochodów, agent wynajmu będzie prosić, ‚chcesz kupić ubezpieczenie właśnie u nas?’ I że ubezpieczenie to jest najcenniejsze, co możesz zrobić”.

W rzeczywistości, można bezpiecznie kupić ubezpieczenie od tej samej wypożyczalnia warszaw samochodów agencja niski kurs, tak długo, jak można go kupić w internecie (lub telefonicznie). To dlatego, że w każdej chwili przed tym, jak człowiek do człowieka, kupić, masz opcje, czy to rezerwacja za pośrednictwem wyszukiwarki lub z innego wypożyczalnia warszaw samochodów agencje i firmy to wiedzą. Podczas fotografowania swoich możliwości, Лехто mówi, że powinien zadzwonić do swojego banku i ubezpieczenia (jeśli auto-właściciel). Być może już wszystkie powłoki trzeba. citroen

W końcu, chcesz się zarejestrować na to, że wiesz, co trzeba—nie wątp w siebie, na co możesz sobie pozwolić, aby zrezygnować.

Flirt Z Więcej Niż Jednej Rezerwacji
Szczyt czynszu sezon trwa od kwietnia do września. (Nie, to nie święta.) Aby uzyskać najlepszą ofertę możesz teraz zrobić dwa zastrzeżenia, podczas gdy idziesz na zakupy, mówi Abrams. Nie ma zwykle żadnych kar za anulowanie wynajem samochodu, rezerwacja, tak długo, jak robisz to z góry. Jeśli bardziej opłaca się schodzi po linie, jedna kropla, że nie działa dla ciebie.

Cholera, znaleźć kilka transakcji i pozostawiamy je wszystkie. Oczywiście, wypożyczalnia samochodów (i swoich kolegów-najemców) wolałby, żebyś tego nie robił. Zagrożenia nie-pokazuje—klienci, którzy zamówić samochód z góry, ale nie anulować rezerwację, gdy ich plany się zmieniają—utrudnia wynajem firm motoryzacyjnych, aby pasowały do ich zapasów z ich klientami. Dlatego wiele firm oferuje zniżki dla klientów, którzy płacą z góry, ponieważ są mniej prawdopodobne, aby zastaw bez naruszania.

Dołącz do konwersacji