x5Wypożyczalnia samochodów-to prosty, niezawodny środek transportu, co również zapewnia wysoki stopień niezależności podczas podróży. Można latać na długich dystansach, rekreacja i wypożyczalnia samochodów czekają na ciebie na lotnisku. Dla mieszkańców miasta, masz możliwość korzystania z transportu publicznego zamiast samochodów, a następnie po prostu wynajem pojazdu, jeżeli jest on niezbędny w czasie wakacji. Проплата pozwoli ci, aby potwierdzić zamówienie i można często uzyskać zniżki za płatność przed czasem.

Krok 1
Zadzwoń na stanowisko wypożyczalni samochodów chcesz, aby robić interesy. Wszystkie główne wynajmu samochodów można znaleźć w internecie lub w żółtych stronach lokalnej książki telefonicznej.bmw x5

cena

cenaKrok 2
Złożyć zamówienie na rezerwacji turystycznej. Zapewnić żądaną datę wynajęcia, lokalizacja, gdzie będziesz podnoszenia pojazdu i wszelkie inne dane osobowe, które są na żądanie. Należy pamiętać, że trzeba będzie czysty kontrolując wskaźnik przedpłaty za wynajem samochodu.bmw x5 cena

Krok 3
Zapewnić urzędnik rezerwacji z karty kredytowej. To musi być prawdziwe karty kredytowej zarejestrowany na twoje nazwisko. Karty debetowe i jednorazowych lub przedpłacone karty kredytowe nie są akceptowane dla zaliczki wynajem samochodu.cena

Krok 4
Zapytaj urzędnika, jeśli masz prawo do uzyskania rabatu, więc jak będziesz płacić w całości z góry.

Krok 5
Potwierdzenie sprzedawcy, że wyrażasz zgodę na Twojej karty kredytowej natychmiast całą kwotę wynajmu.

Zakład może wyglądać uzasadnione, ale jak tylko pojawi się ostateczny rachunek za wynajem samochodu, w dolnym wierszu można paralizatora. Podatki, opłaty i opłaty za wszystko, od dodatkowego kierowcy, radio satelitarne, концессионные opłaty na lotniskach i tankowania paliwa-to wszystko może szybko spowodować wielką niespodziankę jeśli jeszcze nie powoływać w złożonym świecie wypożyczalnia samochodów kontraktów do wynajęcia. Przeczytać drobnym drukiem, zanim pójdziesz.

x5 – wypozyczalnia

Przed Wyjazdem

cenaKrok 1
Zadzwoń do auto agentem ubezpieczeniowym, aby zobaczyć, czy twoje ubezpieczenie pokrywa ciebie podczas jazdy do wynajęcia. Dwa z największych dodatkowych kosztów przy wynajmie samochodu mogą być straty i zdrowotne. Decydując się odrzucić limit odpowiedzialności () i kolizji szkody odstąpienie (cdw) można zaoszczędzić dużo pieniędzy w kasie USA (w niektórych innych krajach, trzeba zapłacić za ubezpieczenie na nic). Rozważyć podjęcie ldw jeśli twój dotychczasowy samochód ubezpieczenie nie obejmuje ewentualne roszczenia, straty użytkowania (Lu) firmy wynajmującej.cena wypozyczalnia

Krok 2

Przeczytaj skład przewodnicy dla auto-klubów, takich jak AAA lub starszych organizacje takie jak AARP, jeśli jesteś członkiem, i sprawdzać pakiety na rzecz Twojej karty kredytowej i częste lotnik programu. Takie uczestnictwo może zaoferować zniżki, niektóre ubezpieczenia pokrycie, a także postanowień zrezygnować z niektórych opłat, na przykład za dodatkową opłatą kierowcy.

Krok 3
Zważyć wygoda oszczędność przy wynajmie od lotniska. Lotniskiem macierzystym agencji wynajmu samochodów zapłacić концессионные płatności na lotnisko, a oni przekazują część kosztów na konsumentów. Władze lotniska często pobierają docelowe podatki na wynajem samochodu też. Opłaty mogą być tańsze na „lokalnych” wynajem miejsca–termin Hertz i avis użyć do opisu lokalizacji, mających na celu lokalnych najemców-które zwykle znajdują się z dala od głównych miejsc jak porty lotnicze czy hotele. Należy pamiętać, że lokalne oddziały rzadko pracujemy 24 godziny na dobę, i że ograniczenia przebiegu może być w grze. Oszacować koszty środków i czasu na zapoznanie się z lokalną agencją i zważyć na wygodę i dodatkowe wydatki na wynajem w dużych miejscach.

Krok 4
Sprawdź drop-od polityki firmy, która może obejmować w ogromnych opłat za jednostronną wynajęcia lub zabrać w inne miejsce. W niektórych popularnych miejsc turystycznych na Florydzie, na przykład, niektóre firmy umożliwiają klientom odebrać w jednym lotnisku i zostawić na inny bez dodatkowych opłat.

Krok 5
Zapytanie mil kredyt na samochód do wynajęcia i, prawdopodobnie, pobierana jest niewielka opłata dzienna w trakcie przebiegu. Szczegóły tych zarzutów, które są wymienione w sekcji „partnerzy” na stronie internetowej firmy-najemcy, i różnią się od partnera do partnera. Opłata za amerykańską mile lotnicze Hz, na przykład, są oparte na procentach od federalnych akcyzy i podatków, około sześciu centów dziennie, podczas gdy Delta przebieg kredyt opłata w wysokości 75 centów abonament, ograniczone do $5.25 do wynajęcia. wypozyczalnia

Krok 6
Badania lokalne ceny na gaz dnia, przed wyjazdem, korzystając z narzędzia, takie jak GasBuddy.com, GasPriceWatch.com lub mapquest. W dniu przyjazdu, porównać lokalne ceny z refill ceny oferowane przez wypożyczalnie samochodów. Należy pamiętać, że koszt tankowania do pełna, niezależnie od tego, ile gazu pozostaje przy zwrocie samochodu. Dokonaj wyboru, zanim zostawisz wiele: wybrać do wynajęcia firmy gaz, i nie musisz się martwić o znalezienie stacja benzynowa przy zwrocie samochodu. Wybrać, aby napełnić zbiornik na sobie, i raczej zaoszczędzić. Ale wlewać do zbiornika na najbliższej stacji, w przypadku zwrotu pojazdu z niepełnym zbiornikiem, cena wypożyczenia na dodatek, prawdopodobnie podwójnie, jeśli nie potrójnie, na ulicy.

Krok 7
Zastanów się, jakie dodatki są istotne. Foteliki samochodowe dla dzieci są wymagane przez prawo w większości miejsc, tak, że czynnik kosztów w czynszu. GPS może być czas wygaszacza ekranu, gdy w podróży służbowej, i telewizja radio może być wybawieniem w tych rejonach kraju, gdzie komórek rozległych ograniczona, ale można je dodać do twojego konta.

x5 – wypozyczalnia warszawa – cena

Zwrot samochodu

Krok 1
Zwrot samochodu na czas. Wiele walcowane firmy odmówiły lub zmniejszenie o jedną godzinę okres karencji oferują. Opłaty za dodatkowe godziny lub dni wahają się. Niektóre firmy, takie jak Hertz płatności dodatkowych godzin, podczas gdy kwota nie osiągnie dodatkowe dzienna stawka, która jest zazwyczaj większa, niż oryginalny dzień. Inne, jak wartość przedsiębiorstwa w godzinach nadliczbowych, dopóki cena nie osiągnie wartości początkowej; jeszcze inni, jak avis i alamo może podnieść swój oryginalny dnia kurs jako kary za nienależną refundację. Spóźnia? Zadzwoń do przodu i zapytać agenta, który jest tańsze-przedłużenie dzierżawy lub płacenia kar wypozyczalnia warszawa.

Krok 2
Nie zwracają samochód wcześnie przed sprawdzeniem z gotowych przez firmę. Niektóre firmy będą powoływać się na dzienne stawki na koszt wynajmu, jeśli samochód zostanie zwrócony wcześniej, a te mogą być wyższe, niż na jeden tydzień.

Krok 3
Zwrócić się do właściwego Urzędu w celu poprawy praktyk biznesowych lub konsumentów jednostki prokuratora Generalnego, jeśli według obliczeń sporu z firmą. Wiele państwowe BBBs i lokalnymi prawnikami konsumentów są szczegółowe informacje o tym, że wynajem firmy mogą za darmo, jak określone prawem stanowym wypozyczalnia warszawa.

Dołącz do konwersacji