audi a6Kiedy wynajmujesz samochód, płacisz za więcej, niż tylko korzystanie z pojazdu. Istnieją podatki i dziwne dźwięki, opłaty lotniskowe. Trzeba płacić za gaz, i będzie oferowane ubezpieczenia. W niektórych przypadkach, być może trzeba będzie zapłacić za przebieg. Niektóre wynajem samochodów bez limitu kilometrów, a niektóre mają przebieg pokrywą. Zdecydować, jaki jest plan działa najlepiej dla ciebie, przed podpisaniem umowy najmu i jeździć.

Nieograniczony Przebieg
Kiedy wynajmujesz samochód z nieograniczoną przebiegiem, nie musisz płacić za przebieg. Twój ładunek, tak samo czy można przejechać 20 km lub 2000. To jest zaletą dla kierowców, którzy planują wypożyczyć samochód na podróż lub na pokrycie duże odległości. Jeśli nie wiesz dokładną ilość kilometrów będziesz podróżować, wynajem z nieograniczoną przebiegiem-to dobry pomysł, bo nie musisz się martwić o podróży w wyznaczonym ilość kilometrów.

Samochód Audi Warszawa

Czapki Przebieg
Samochód Audi WarszawaKiedy wynajmujesz samochód, nie mają nieograniczony przebieg, firma wynajmująca będzie mieć przebieg wpr na ile kilometrów można przejechać na dzień lub za okres najmu. Jeśli jedziesz więcej kilometrów niż pokrywa pozwala, samochód trzeba zapłacić za przebieg. Standardowy przebieg pokrywy wynosi 150 mil na dzień, według danych firmy thrifty wypożyczalnia samochodów. Jeśli możesz być pewien, że nie będą za kierownicą ponadto, nie musisz martwić się o plan wypożyczalnia z nieograniczoną przebiegiem. Samochód Audi A6 warszawa.

Jedzie Plany
Rozważyć audi swoje plany jazdy przy wyborze między nieograniczony przebieg i przebieg pokrywą. Na przykład, gdy wiesz, że będziesz się tylko samochodem od lotniska do hotelu i, być może, w kilku miejscach w mieście, ryczałt przebiegu za zbędne. Jednak, jeśli wynająć samochód (przyjazny rodzinie), i nie wiesz, gdzie droga może przyjąć cię, nie martwiąc się licznik kilometrów i swój budżet i szukać wynajęcia auto z nieograniczoną przebiegiem.

Porównując Koszty
Wypożyczalnia samochodów audi oferuje nieograniczony przebieg może być droższe niż takie same z przebiegiem Audi A6 cena warszawa pokrywa. Należy jednak pamiętać, że kary, jeśli pójdziesz za ten przebieg czapkę nie jest drogie. To może być bardziej ekonomiczne wynajem samochodu z nieograniczoną przebiegiem, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty w przypadku zwrotu pojazdu. Audi A6 cena.

Audi A6 – Wypozyczalnia

Audi A6 - WypozyczalniaPodróże bez dobrego systemu transportu publicznego, zazwyczaj oznacza, że masz potrzebę wynajmu po tym, jak Audi A6 warszawa wyjść z samolotu. Będziesz mieć kilka firm wynajmujących czekamy na Twój biznes na lotnisku i bardziej rozrzuconych miastach, ale wybrać najlepszy dla twoich potrzeb może być przytłaczająca. Wprowadzenie Audi A6 dodatkowego wysiłku, aby porównać ceny, parametry i dostępność pomoże ci zaoszczędzić czas i pieniądze, wypozyczalnia.

Krok 1
Upewnij się, że wypożyczalnie samochodów mają Typ samochodu, który chcesz. Podczas gdy standardowe pojazdy, takie jak kompaktowe i pełnowymiarowe auto normalnie dostępne w większości firm wynajmujących samochody, może trzeba szukać trudniej coś cabrio lub hybryda.

Krok 2
Spójrz na stronie internetowej, jak Expedia.com lub Travelocity.com porównaj ceny na konkretne maszyny i terminu wynajmu. Możesz również przejść bezpośrednio do każdej firmy wynajmującej stronę, np. Hertz.com i Avis.com aby zrobić oddzielne ceny dla porównania. Pamiętaj, aby porównać oba lotniska i miejsc w mieście, ponieważ ceny mogą się znacznie różnić między sobą. Według Fodor, wypożyczalnia samochodów lokalizacji firmy cierpią z powodu wysokich podatków i opłat, które zazwyczaj sprawia, że powyższe stawki.

Krok 3
Zobacz za polityki firmy wynajmu samochodów, aby zobaczyć, który jest bardziej odpowiedni dla ciebie. Niektóre mogą zaoferować nieograniczony przebieg lub pozwalają wziąć samochód w każdym stanie, podczas gdy inne będą ograniczać takie rzeczy. Inne rzeczy, które mogą się różnić w zależności od firmy wynajmu samochodów obejmują metody płatności, wieku minimalnego, dopuszczalnego do wynajęcia, i koszty związane z paliwem, wczesne powroty i instalacji dodatkowych sterowników.

Krok 4
Sprawdzić reputację firm wynajmu samochodów na opinie o stronach internetowych konsumentów, takich jak RateItAll.com, CarReview.com, My3Cents.com, JDPower.com i better business Bureau.cena

Audi A6 – Wypozyczalnia Warszawa – Cena

Jeśli Jesteś w stanie zarezerwować tanie bilety lotnicze na tygodniowy wyjazd, nie chcesz skończyć z drogi cena wypożyczeniu samochodu. A to może łatwo się zdarzyć, nie robi jakieś badania i poszukiwania korzystnych ofert. Na szczęście, istnieje kilka sposobów, które można zapewnić tani wynajem samochodu. Czasami, najlepszy tani wynajem samochodów oferty są dostępne tylko wtedy, gdy można проплатить, więc miej to na uwadze, jak się przygotować, aby zarezerwować wypożyczenie samochodu. Audi A6 warszawa nowe cena wypozyczalnia.

Krok 1
Nazwać każde stowarzyszenie, które mogą mieć członkostwo, aby dowiedzieć się o wynajem samochodów zniżki. Przykłady takich organizacji wchodzą american automobile Association (AAA) i costco. Ponadto, sprawdź z twojego miejsca pracy dla potencjalnych uprzywilejowanych czynsze firmy. Najlepsze miejsce, aby zapytać o ewentualny rabat-to twój dział kadr.

Krok 2
Rozejrzyj się wokół, aby porównać ceny. Iść bezpośrednio do firmy wynajmujących samochody witryn internetowych, takich jak Hertz.com i Avis.com i sprawdź ceny w dużych serwisach rezerwacyjnych, takich jak Travelocity.com i Expedia.com. Choć można znaleźć słabo rozreklamowane sprzedaży na wynajem Stronę internetową firmy, prawdopodobnie znajdziesz taniej cena na jednej z witryn turystycznych rezerwacji. Ponadto, nie ograniczać się tylko na lotniskach. Właściwie, często można znaleźć taniej, ceny na wynajem aut od lotniska. Czynnik w koszty taksówek, które mogą być wykorzystane, aby dostać się do innego miejsca, przed podjęciem decyzji na łączną wartość.

Krok 3
Dostosowany do twoich potrzeb w wynajmie samochodu na najtańszy dostępny Typ samochodu. Zazwyczaj, kompaktowy samochód jest najtańszym rozwiązaniem z punktu widzenia wynajmu samochodów. Jednak, w zależności od oferty, możesz mieć możliwość wynajęcia pełnowymiarowy samochód. Aby uzyskać najtańsze dostępne wynająć samochód, trzeba być na tyle elastyczne, aby podjąć wszelkie modele z rabatem. Cennik Audi A6 warszawa.

Krok 4
Używać  jeśli jesteś gotowy wynająć u każdej firmy wynajmującej. Ta strona w ogóle oferuje duże zniżki na wynajem samochodów (i innych form ruchu); jednak „porwanie” nie ujawnia firmy wynajmującej, dopóki nie zapłacił rezerwacja. Gdy kupujesz samochód na porwanie, trzeba także zapłacić cały koszt wynajmu i nie podlega zwrotowi, jeśli twoje plany ulegną zmianie.

Krok 5
Zakład na tańszą taryfę za pomocą Linia pozwala oferować cenę chcesz zapłacić w nadziei, że firma wynajmu samochodów akceptuje go. Szkopuł w tym, że nie wiesz, jaką firmę masz zamiar uzyskać, aż Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane. Jak tylko twoja oferta zostanie przyjęta, od razu płacą pełną cenę wynajmu. Nie wolno wprowadzać jakichkolwiek zmian w rezerwacji i nie podlega zwrotowi. Audi A8 wypozyczalnia wynajem i BetterBidding.com dwie strony internetowe, które mogą pomóc Ci z twoim wnioskiem, zanim pojawi się w hotel. Na te dwie strony,jak możesz widzieć, że wcześni użytkownicy mają wniosek, jeżeli ten wniosek został przyjęty, czy nie, a jeśli tak, to jakiej firmy wynajmującej wziąć te propozycje.

Dołącz do konwersacji